Jednoduchý bungalov na úzky pozemok

BUNGALOW 215

Bungalow 215 je moderný dom menšej veľkostnej kategórie. Tento 4-izbový rodinný dom je vhodný pre bývanie 4-člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza malá oddelená toaleta a priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Nočná časť domu pozostáva z troch izieb. Priestranná spálňa s množstvom úložného priestoru a dve detské izby s miestom pracovisko. Ďalej sa v dome nachádza oddelená toaleta s práčovňou a kúpeľňa s priestorom pre vaňu. V dennej časti domu je veľkopriestorová obývacia izba s krbom spojená s jedálňou a kuchyňou riešenou v tvare “U”. Súčasťou kuchyne je tiež malá špajza. Denná časť je presvetlená pomocou veľkoformátových sklenených dverí ktorými sa dostanete priamo na vonkajšie čiastočne prekrytú terasu. Dom je svojim bezbariérovým riešením vhodný pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.

Objenať projekt za 1290 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha94,2 m2
  • Celková obytná plocha62,9 m2
  • Stavba na "kľúč"142 000 €
  • Svojpomocná výstavba85 200 €
  • Sklon strechy18 °

Zdieľať s priateľmi:

Ako vykopať základy domu

Ako vykopať základy domu

admin / 12.10.2022

Pokiaľ ste stavbu domu zverili do rúk stavebnej firmy, základy spravia odborníci. Ak však chcete mať aspoň základný prehľad, alebo ste sa do stavby pustili svojpomocne, nasledujúci článok vám určite pomôže.

Stavba domu
Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

admin / 07.09.2022

Pri stavbe domu na každého čaká množstvo výdavkov, preto je namieste premýšľať, kde sa dá niečo ušetriť. Mnohí investori sa snažia minúť menej na stavebný dozor. Viete, prečo sa takého šetrenie nakoniec nemusí vyplatiť?

Stavba domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com