Jednoduchý bungalov na úzky pozemok

BUNGALOW 215

Bungalow 215 je moderný dom menšej veľkostnej kategórie. Tento 4-izbový rodinný dom je vhodný pre bývanie 4-člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza malá oddelená toaleta a priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Nočná časť domu pozostáva z troch izieb. Priestranná spálňa s množstvom úložného priestoru a dve detské izby s miestom pracovisko. Ďalej sa v dome nachádza oddelená toaleta s práčovňou a kúpeľňa s priestorom pre vaňu. V dennej časti domu je veľkopriestorová obývacia izba s krbom spojená s jedálňou a kuchyňou riešenou v tvare “U”. Súčasťou kuchyne je tiež malá špajza. Denná časť je presvetlená pomocou veľkoformátových sklenených dverí ktorými sa dostanete priamo na vonkajšie čiastočne prekrytú terasu. Dom je svojim bezbariérovým riešením vhodný pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.

Objenať projekt za 1090 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha94,2 m2
  • Celková obytná plocha62,9 m2
  • Stavba na "kľúč"99 000 €
  • Svojpomocná výstavba69 300 €
  • Sklon strechy18 °

Zdieľať s priateľmi:

Aké veľké vybrať okná do domu

Aké veľké vybrať okná do domu

admin / 18.01.2022

Úlohou okien na dome je zabezpečiť dostatok svetla, čerstvého vzduchu aj tepla. Preto sú dôležitou súčasťou pri plánovaní bývania. Pri výbere projektu domu okrem iného zvážte aj veľkosť a umiestnenie okien.

Stavba domu
Solárne sprchy – luxus alebo úspora?

Solárne sprchy – luxus alebo úspora?

admin / 22.06.2021

Letné horúčavy sú rok od roku intenzívnejšie a nie je nič lepšie ako možnosť schladiť sa na vlastnej záhrade. Bazény rôznych tvarov, veľkostí a materiálov dnes už nie sú ničím nedosiahnuteľným. K bazénu, ale i bez neho nájde svoje využitie v exteriéri domu aj záhradná sprcha.

Exteriér domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com