Úzky rodinný dom s prekrytou terasou

BUNGALOW 110

Bungalow 110 je rodinný dom strednej veľkostnej kategórie vhodný na úzky pozemok. Dom je vhodný pre bývanie 3-4 člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Dom je opticky rozdelený na dennú a nočnú časť. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni v ktorej sa nachádza priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine a malá oddelená toaleta. Ďalej prejdete do dennej časti domu , ktorý pozostáva z veľkopriestorovej obývacej izby s krbom , kuchyne riešenej v tvare “L” s barovým pultom a jedálne. Z jedálne môžete prejsť na vonkajšiu prekrytú terasu taktiež s krbom. V nočnej časti domu sú celkovo 3 izby. Priestranná spálňa a dve detské izby s priestorom pre pracovisko. V dome je ešte kúpeľňa s toaletou a miestom pre vaňu a sprchový kút. Dom patrí do energetickej kategórie A0 s takmer nulovou spotrebou energie a je tiež spracovaný vo virtuálnej realite.

Objenať projekt za 990 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha107 m2
  • Celková obytná plocha77,4 m2
  • Stavba na "kľúč"112 000 €
  • Svojpomocná výstavba78 400 €
  • Sklon strechy25 °

Zdieľať s priateľmi:

Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

admin / 07.09.2022

Pri stavbe domu na každého čaká množstvo výdavkov, preto je namieste premýšľať, kde sa dá niečo ušetriť. Mnohí investori sa snažia minúť menej na stavebný dozor. Viete, prečo sa takého šetrenie nakoniec nemusí vyplatiť?

Stavba domu
Ako si postaviť záhradný kozub

Ako si postaviť záhradný kozub

admin / 04.08.2022

Nestačí vám už len obyčajný záhradný gril a chceli by ste radšej murovaný kozub? Ak ste zruční, dokáže si ho postaviť aj svojpomocne. Samozrejme stavba záhradného kozubu má svoje pravidlá, ktoré treba dodržať, aby ste boli úspešní.

Exteriér domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com