Úzky rodinný dom s prekrytou terasou

BUNGALOW 110

Bungalow 110 je rodinný dom strednej veľkostnej kategórie vhodný na úzky pozemok. Dom je vhodný pre bývanie 3-4 člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Dom je opticky rozdelený na dennú a nočnú časť. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni v ktorej sa nachádza priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine a malá oddelená toaleta. Ďalej prejdete do dennej časti domu , ktorý pozostáva z veľkopriestorovej obývacej izby s krbom , kuchyne riešenej v tvare “L” s barovým pultom a jedálne. Z jedálne môžete prejsť na vonkajšiu prekrytú terasu taktiež s krbom. V nočnej časti domu sú celkovo 3 izby. Priestranná spálňa a dve detské izby s priestorom pre pracovisko. V dome je ešte kúpeľňa s toaletou a miestom pre vaňu a sprchový kút. Dom patrí do energetickej kategórie A0 s takmer nulovou spotrebou energie a je tiež spracovaný vo virtuálnej realite.

Objenať projekt za 990 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha107 m2
  • Celková obytná plocha77,4 m2
  • Stavba na "kľúč"112 000 €
  • Svojpomocná výstavba78 400 €
  • Sklon strechy25 °

Zdieľať s priateľmi:

Aké veľké vybrať okná do domu

Aké veľké vybrať okná do domu

admin / 18.01.2022

Úlohou okien na dome je zabezpečiť dostatok svetla, čerstvého vzduchu aj tepla. Preto sú dôležitou súčasťou pri plánovaní bývania. Pri výbere projektu domu okrem iného zvážte aj veľkosť a umiestnenie okien.

Stavba domu
Solárne sprchy – luxus alebo úspora?

Solárne sprchy – luxus alebo úspora?

admin / 22.06.2021

Letné horúčavy sú rok od roku intenzívnejšie a nie je nič lepšie ako možnosť schladiť sa na vlastnej záhrade. Bazény rôznych tvarov, veľkostí a materiálov dnes už nie sú ničím nedosiahnuteľným. K bazénu, ale i bez neho nájde svoje využitie v exteriéri domu aj záhradná sprcha.

Exteriér domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com