Úzky rodinný dom s prekrytou terasou

BUNGALOW 110

Bungalow 110 je rodinný dom strednej veľkostnej kategórie vhodný na úzky pozemok. Dom je vhodný pre bývanie 3-4 člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Dom je opticky rozdelený na dennú a nočnú časť. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni v ktorej sa nachádza priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine a malá oddelená toaleta. Ďalej prejdete do dennej časti domu , ktorý pozostáva z veľkopriestorovej obývacej izby s krbom , kuchyne riešenej v tvare “L” s barovým pultom a jedálne. Z jedálne môžete prejsť na vonkajšiu prekrytú terasu taktiež s krbom. V nočnej časti domu sú celkovo 3 izby. Priestranná spálňa a dve detské izby s priestorom pre pracovisko. V dome je ešte kúpeľňa s toaletou a miestom pre vaňu a sprchový kút. Dom patrí do energetickej kategórie A0 s takmer nulovou spotrebou energie a je tiež spracovaný vo virtuálnej realite.

Objenať projekt za 1390 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha107 m2
  • Celková obytná plocha77,4 m2
  • Stavba na "kľúč"161 000 €
  • Svojpomocná výstavba96 600 €
  • Sklon strechy25 °

Zdieľať s priateľmi:

Ako vykopať základy domu

Ako vykopať základy domu

admin / 12.10.2022

Pokiaľ ste stavbu domu zverili do rúk stavebnej firmy, základy spravia odborníci. Ak však chcete mať aspoň základný prehľad, alebo ste sa do stavby pustili svojpomocne, nasledujúci článok vám určite pomôže.

Stavba domu
Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

admin / 07.09.2022

Pri stavbe domu na každého čaká množstvo výdavkov, preto je namieste premýšľať, kde sa dá niečo ušetriť. Mnohí investori sa snažia minúť menej na stavebný dozor. Viete, prečo sa takého šetrenie nakoniec nemusí vyplatiť?

Stavba domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com