Projekt prízemného 4-izbového rodinného domu s krytým státím pre dve autá

BUNGALOW 214

Bungalow 214 je moderný rodinný dom strednej veľkostnej kategórie. Svojimi priestormi je vhodný pre bývanie 4-člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu pod krytým státím pre dve autá. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni v ktorej je priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Ďalej prejdete do dennej časti domu , ktorá pozostáva z kuchyne s jedálňou a priestrannej obývacej izby s krbom. Celý tento priestor je presvetlení veľkoformátovými oknami s výhľadom na vonkajšiu terasu na ktorú sa dostanete zo spálne. Spálňa je vybavená vlastným oddeleným šatníkom a toaletou so sprchovým kútom. Do nočnej časti patria ešte dve takmer identické detské izby s priestorom pre pracovisko. Oproti ktorým sa nachádza práčovňa a kúpeľňa s toaletou a priestorom pre umiestnenie vane/sprchového kútu. Dom je svojim bezbariérovým riešením vhodný pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.

Objenať projekt za 1190 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha116,5 m2
  • Celková obytná plocha82,9 m2
  • Stavba na "kľúč"118 000 €
  • Svojpomocná výstavba82 600 €
  • Sklon strechy15 °

Zdieľať s priateľmi:

Aké veľké vybrať okná do domu

Aké veľké vybrať okná do domu

admin / 18.01.2022

Úlohou okien na dome je zabezpečiť dostatok svetla, čerstvého vzduchu aj tepla. Preto sú dôležitou súčasťou pri plánovaní bývania. Pri výbere projektu domu okrem iného zvážte aj veľkosť a umiestnenie okien.

Stavba domu
Solárne sprchy – luxus alebo úspora?

Solárne sprchy – luxus alebo úspora?

admin / 22.06.2021

Letné horúčavy sú rok od roku intenzívnejšie a nie je nič lepšie ako možnosť schladiť sa na vlastnej záhrade. Bazény rôznych tvarov, veľkostí a materiálov dnes už nie sú ničím nedosiahnuteľným. K bazénu, ale i bez neho nájde svoje využitie v exteriéri domu aj záhradná sprcha.

Exteriér domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com