Projekt prízemného 4-izbového rodinného domu s krytým státím pre dve autá

BUNGALOW 214

Bungalow 214 je moderný rodinný dom strednej veľkostnej kategórie. Svojimi priestormi je vhodný pre bývanie 4-člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu pod krytým státím pre dve autá. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni v ktorej je priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Ďalej prejdete do dennej časti domu , ktorá pozostáva z kuchyne s jedálňou a priestrannej obývacej izby s krbom. Celý tento priestor je presvetlení veľkoformátovými oknami s výhľadom na vonkajšiu terasu na ktorú sa dostanete zo spálne. Spálňa je vybavená vlastným oddeleným šatníkom a toaletou so sprchovým kútom. Do nočnej časti patria ešte dve takmer identické detské izby s priestorom pre pracovisko. Oproti ktorým sa nachádza práčovňa a kúpeľňa s toaletou a priestorom pre umiestnenie vane/sprchového kútu. Dom je svojim bezbariérovým riešením vhodný pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.

Objenať projekt za 1390 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha116,5 m2
  • Celková obytná plocha82,9 m2
  • Stavba na "kľúč"175 000 €
  • Svojpomocná výstavba105 000 €
  • Sklon strechy15 °

Zdieľať s priateľmi:

Ako vykopať základy domu

Ako vykopať základy domu

admin / 12.10.2022

Pokiaľ ste stavbu domu zverili do rúk stavebnej firmy, základy spravia odborníci. Ak však chcete mať aspoň základný prehľad, alebo ste sa do stavby pustili svojpomocne, nasledujúci článok vám určite pomôže.

Stavba domu
Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

admin / 07.09.2022

Pri stavbe domu na každého čaká množstvo výdavkov, preto je namieste premýšľať, kde sa dá niečo ušetriť. Mnohí investori sa snažia minúť menej na stavebný dozor. Viete, prečo sa takého šetrenie nakoniec nemusí vyplatiť?

Stavba domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com