Projekt prízemného 4-izbového rodinného domu s krytým státím pre dve autá

BUNGALOW 214

Bungalow 214 je moderný rodinný dom strednej veľkostnej kategórie. Svojimi priestormi je vhodný pre bývanie 4-člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu pod krytým státím pre dve autá. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni v ktorej je priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Ďalej prejdete do dennej časti domu , ktorá pozostáva z kuchyne s jedálňou a priestrannej obývacej izby s krbom. Celý tento priestor je presvetlení veľkoformátovými oknami s výhľadom na vonkajšiu terasu na ktorú sa dostanete zo spálne. Spálňa je vybavená vlastným oddeleným šatníkom a toaletou so sprchovým kútom. Do nočnej časti patria ešte dve takmer identické detské izby s priestorom pre pracovisko. Oproti ktorým sa nachádza práčovňa a kúpeľňa s toaletou a priestorom pre umiestnenie vane/sprchového kútu. Dom je svojim bezbariérovým riešením vhodný pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.

Objenať projekt za 1190 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha116,5 m2
  • Celková obytná plocha82,9 m2
  • Stavba na "kľúč"118 000 €
  • Svojpomocná výstavba82 600 €
  • Sklon strechy15 °

Zdieľať s priateľmi:

Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

admin / 07.09.2022

Pri stavbe domu na každého čaká množstvo výdavkov, preto je namieste premýšľať, kde sa dá niečo ušetriť. Mnohí investori sa snažia minúť menej na stavebný dozor. Viete, prečo sa takého šetrenie nakoniec nemusí vyplatiť?

Stavba domu
Ako si postaviť záhradný kozub

Ako si postaviť záhradný kozub

admin / 04.08.2022

Nestačí vám už len obyčajný záhradný gril a chceli by ste radšej murovaný kozub? Ak ste zruční, dokáže si ho postaviť aj svojpomocne. Samozrejme stavba záhradného kozubu má svoje pravidlá, ktoré treba dodržať, aby ste boli úspešní.

Exteriér domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com