Jednoduchý úzky 4-izbový rodinný dom

BUNGALOW 121

Bungalow 121 je rodinný dom menšej veľkostnej kategórie vhodný na užší pozemok. Realizačne ide o veľmi jednoduchú stavbu bez stropnej konštrukcie. Vstup do domu je situovaný v prednej časti domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Ďalej prejdete do dennej časti domu , ktorá tvorí jeden veľkopriestor. Denná časť pozostáva z priestrannej obývacej izby s krbom spojenej s jedálňou a kuchyňou ktorá je riešená v tvare “L”. Za obývacou izbou sa nachádza spálňa s množstvom úložného priestoru. V dome sa ďalej nachádzajú dve detské izby s miestom pre pracovisko a kúpeľňa s toaletou a priestorom pre vaňu. Je tu ešte jedna malá izba ktorá môže byť využitá ako špajza alebo všeobecne úložný priestor. Dom má taktiež vonkajšiu terasu na ktorú je prístup z dennej časti domu.

Objenať projekt za 990 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha93,1 m2
  • Celková obytná plocha65,7 m2
  • Stavba na "kľúč"83 000 €
  • Svojpomocná výstavba58 100 €
  • Sklon strechy17 °

Zdieľať s priateľmi:

Aké veľké vybrať okná do domu

Aké veľké vybrať okná do domu

admin / 18.01.2022

Úlohou okien na dome je zabezpečiť dostatok svetla, čerstvého vzduchu aj tepla. Preto sú dôležitou súčasťou pri plánovaní bývania. Pri výbere projektu domu okrem iného zvážte aj veľkosť a umiestnenie okien.

Stavba domu
Solárne sprchy – luxus alebo úspora?

Solárne sprchy – luxus alebo úspora?

admin / 22.06.2021

Letné horúčavy sú rok od roku intenzívnejšie a nie je nič lepšie ako možnosť schladiť sa na vlastnej záhrade. Bazény rôznych tvarov, veľkostí a materiálov dnes už nie sú ničím nedosiahnuteľným. K bazénu, ale i bez neho nájde svoje využitie v exteriéri domu aj záhradná sprcha.

Exteriér domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com