Jednoduchý úzky 4-izbový rodinný dom

BUNGALOW 121

Bungalow 121 je rodinný dom menšej veľkostnej kategórie vhodný na užší pozemok. Realizačne ide o veľmi jednoduchú stavbu bez stropnej konštrukcie. Vstup do domu je situovaný v prednej časti domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Ďalej prejdete do dennej časti domu , ktorá tvorí jeden veľkopriestor. Denná časť pozostáva z priestrannej obývacej izby s krbom spojenej s jedálňou a kuchyňou ktorá je riešená v tvare “L”. Za obývacou izbou sa nachádza spálňa s množstvom úložného priestoru. V dome sa ďalej nachádzajú dve detské izby s miestom pre pracovisko a kúpeľňa s toaletou a priestorom pre vaňu. Je tu ešte jedna malá izba ktorá môže byť využitá ako špajza alebo všeobecne úložný priestor. Dom má taktiež vonkajšiu terasu na ktorú je prístup z dennej časti domu.

Objenať projekt za 1190 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha93,1 m2
  • Celková obytná plocha65,7 m2
  • Stavba na "kľúč"140 000 €
  • Svojpomocná výstavba84 000 €
  • Sklon strechy17 °

Zdieľať s priateľmi:

Ako vykopať základy domu

Ako vykopať základy domu

admin / 12.10.2022

Pokiaľ ste stavbu domu zverili do rúk stavebnej firmy, základy spravia odborníci. Ak však chcete mať aspoň základný prehľad, alebo ste sa do stavby pustili svojpomocne, nasledujúci článok vám určite pomôže.

Stavba domu
Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

admin / 07.09.2022

Pri stavbe domu na každého čaká množstvo výdavkov, preto je namieste premýšľať, kde sa dá niečo ušetriť. Mnohí investori sa snažia minúť menej na stavebný dozor. Viete, prečo sa takého šetrenie nakoniec nemusí vyplatiť?

Stavba domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com