Dom so sedlovou strechou vhodný na úzky pozemok

BUNGALOW 122

Bungalow 122 je úzky rodinný dom menšej veľkostnej kategórie. Dom svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny. Realizačne ide o jednoduchú stavbu bez stropnej konštrukcie. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni z priestorom pre umiestnenie šatníkovej skrine a malou oddelenou toaletou. Z predsiene prejdete priamo do dennej časti domu. Denná časť pozostáva z priestrannej obývacej izby spojenej s jedálňou a kuchyňou s barovým pultom. V obývacej izbe je umiestnený krb a súčasťou kuchyne je tiež malá špajza. Z kuchyne je prístup na vonkajšiu terasu. V nočnej časti domu sa nachádzajú celkovo tri izby. Spálňa a dve pomerne priestranné detské izby s miestom pre pracovisko. Ďalej tu je ešte práčovňa a kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom.

Objenať projekt za 990 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha83,8 m2
  • Celková obytná plocha65,6 m2
  • Stavba na "kľúč"80 000 €
  • Svojpomocná výstavba56 000 €
  • Sklon strechy17 °

Zdieľať s priateľmi:

Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

admin / 07.09.2022

Pri stavbe domu na každého čaká množstvo výdavkov, preto je namieste premýšľať, kde sa dá niečo ušetriť. Mnohí investori sa snažia minúť menej na stavebný dozor. Viete, prečo sa takého šetrenie nakoniec nemusí vyplatiť?

Stavba domu
Ako si postaviť záhradný kozub

Ako si postaviť záhradný kozub

admin / 04.08.2022

Nestačí vám už len obyčajný záhradný gril a chceli by ste radšej murovaný kozub? Ak ste zruční, dokáže si ho postaviť aj svojpomocne. Samozrejme stavba záhradného kozubu má svoje pravidlá, ktoré treba dodržať, aby ste boli úspešní.

Exteriér domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com