Dom so sedlovou strechou vhodný na úzky pozemok

BUNGALOW 122

Bungalow 122 je úzky rodinný dom menšej veľkostnej kategórie. Dom svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny. Realizačne ide o jednoduchú stavbu bez stropnej konštrukcie. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni z priestorom pre umiestnenie šatníkovej skrine a malou oddelenou toaletou. Z predsiene prejdete priamo do dennej časti domu. Denná časť pozostáva z priestrannej obývacej izby spojenej s jedálňou a kuchyňou s barovým pultom. V obývacej izbe je umiestnený krb a súčasťou kuchyne je tiež malá špajza. Z kuchyne je prístup na vonkajšiu terasu. V nočnej časti domu sa nachádzajú celkovo tri izby. Spálňa a dve pomerne priestranné detské izby s miestom pre pracovisko. Ďalej tu je ešte práčovňa a kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom.

Objenať projekt za 990 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha83,8 m2
  • Celková obytná plocha65,6 m2
  • Stavba na "kľúč"80 000 €
  • Svojpomocná výstavba56 000 €
  • Sklon strechy17 °

Zdieľať s priateľmi:

Aké veľké vybrať okná do domu

Aké veľké vybrať okná do domu

admin / 18.01.2022

Úlohou okien na dome je zabezpečiť dostatok svetla, čerstvého vzduchu aj tepla. Preto sú dôležitou súčasťou pri plánovaní bývania. Pri výbere projektu domu okrem iného zvážte aj veľkosť a umiestnenie okien.

Stavba domu
Solárne sprchy – luxus alebo úspora?

Solárne sprchy – luxus alebo úspora?

admin / 22.06.2021

Letné horúčavy sú rok od roku intenzívnejšie a nie je nič lepšie ako možnosť schladiť sa na vlastnej záhrade. Bazény rôznych tvarov, veľkostí a materiálov dnes už nie sú ničím nedosiahnuteľným. K bazénu, ale i bez neho nájde svoje využitie v exteriéri domu aj záhradná sprcha.

Exteriér domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com