Projekt domu na malý pozemok

BUNGALOW 139

Bungalow 139 je rodinný dom menšej veľkostnej kategórie vhodný aj na užšie stavebné pozemky. Dom svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny. Dom je opticky rozdelený na dennú a nočnú časť. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni s malou oddelenou toaletou. Hneď vedľa sa nachádza kúpeľňa s priestorom pre vaňu a toaletou. Ďalej prejdete do dennej časti domu , ktorá pozostáva z priestrannej obývacej izby s jedálňou a kuchyňou , ktorá je riešená v tvare “U” s malou špajzou. V obývacej izbe je umiestnený krb. Z dennej časti domu je taktiež prístup na vonkajšiu prekrytú terasu. V nočnej časti sa nachádzajú celkovo tri izby. Spálňa s množstvom úložného priestoru a dve detské izby s priestorom pre pracovisko. Jedna z izieb by mohla byť využitá ako pracovňa. Realizačne ide o jednoduchú stavbu bez stropnej konštrukcie.

Objenať projekt za 990 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha89,5 m2
  • Celková obytná plocha63 m2
  • Stavba na "kľúč"94 000 €
  • Svojpomocná výstavba65 800 €
  • Sklon strechy24 °

Zdieľať s priateľmi:

Aké veľké vybrať okná do domu

Aké veľké vybrať okná do domu

admin / 18.01.2022

Úlohou okien na dome je zabezpečiť dostatok svetla, čerstvého vzduchu aj tepla. Preto sú dôležitou súčasťou pri plánovaní bývania. Pri výbere projektu domu okrem iného zvážte aj veľkosť a umiestnenie okien.

Stavba domu
Solárne sprchy – luxus alebo úspora?

Solárne sprchy – luxus alebo úspora?

admin / 22.06.2021

Letné horúčavy sú rok od roku intenzívnejšie a nie je nič lepšie ako možnosť schladiť sa na vlastnej záhrade. Bazény rôznych tvarov, veľkostí a materiálov dnes už nie sú ničím nedosiahnuteľným. K bazénu, ale i bez neho nájde svoje využitie v exteriéri domu aj záhradná sprcha.

Exteriér domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com