Projekt domu na malý pozemok

BUNGALOW 139

Bungalow 139 je rodinný dom menšej veľkostnej kategórie vhodný aj na užšie stavebné pozemky. Dom svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny. Dom je opticky rozdelený na dennú a nočnú časť. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Po vstupe do domu sa nachádzate v predsieni s malou oddelenou toaletou. Hneď vedľa sa nachádza kúpeľňa s priestorom pre vaňu a toaletou. Ďalej prejdete do dennej časti domu , ktorá pozostáva z priestrannej obývacej izby s jedálňou a kuchyňou , ktorá je riešená v tvare “U” s malou špajzou. V obývacej izbe je umiestnený krb. Z dennej časti domu je taktiež prístup na vonkajšiu prekrytú terasu. V nočnej časti sa nachádzajú celkovo tri izby. Spálňa s množstvom úložného priestoru a dve detské izby s priestorom pre pracovisko. Jedna z izieb by mohla byť využitá ako pracovňa. Realizačne ide o jednoduchú stavbu bez stropnej konštrukcie.

Objenať projekt za 990 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha89,5 m2
  • Celková obytná plocha63 m2
  • Stavba na "kľúč"94 000 €
  • Svojpomocná výstavba65 800 €
  • Sklon strechy24 °

Zdieľať s priateľmi:

Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

admin / 07.09.2022

Pri stavbe domu na každého čaká množstvo výdavkov, preto je namieste premýšľať, kde sa dá niečo ušetriť. Mnohí investori sa snažia minúť menej na stavebný dozor. Viete, prečo sa takého šetrenie nakoniec nemusí vyplatiť?

Stavba domu
Ako si postaviť záhradný kozub

Ako si postaviť záhradný kozub

admin / 04.08.2022

Nestačí vám už len obyčajný záhradný gril a chceli by ste radšej murovaný kozub? Ak ste zruční, dokáže si ho postaviť aj svojpomocne. Samozrejme stavba záhradného kozubu má svoje pravidlá, ktoré treba dodržať, aby ste boli úspešní.

Exteriér domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com