Murovaný projekt 4-izbového domu na dlhý a úzky pozemok s bočným vstupom

BUNGALOW 200

Bungalow 200 je murovaný rodinný dom menšej veľkostnej kategórie vhodný na užší pozemok. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Po vstupe do domu sa nachádzate vo vstupnej chodbe s priestorom pre umiestnenie šatníkovej skrine. Oproti sa nachádza malá práčovňa, toaleta a kúpeľňa s miestom pre vaňu a sprchový kút. Tato časť dom opticky rozdeľuje na dennú a nočnú časť. Denná časť pozostáva z veľkopriestorovej obývacej izby s rohovým krbom a kuchyne , ktorý je riešená v tvare “L” s jedálenským pultom. Súčasťou kuchyne je tiež malá špajza. V nočnej časti sa nachádzajú celkovo 3 izby. Priestranná spálňa a dve detské izby s priestorom pre pracovisko. Dom je taktiež svojim bezbariérovým riešením vhodný pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.

Objenať projekt za 1090 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha93,5 m2
  • Celková obytná plocha56,9 m2
  • Stavba na "kľúč"103 000 €
  • Svojpomocná výstavba72 100 €
  • Sklon strechy23 °

Zdieľať s priateľmi:

Aké veľké vybrať okná do domu

Aké veľké vybrať okná do domu

admin / 18.01.2022

Úlohou okien na dome je zabezpečiť dostatok svetla, čerstvého vzduchu aj tepla. Preto sú dôležitou súčasťou pri plánovaní bývania. Pri výbere projektu domu okrem iného zvážte aj veľkosť a umiestnenie okien.

Stavba domu
Solárne sprchy – luxus alebo úspora?

Solárne sprchy – luxus alebo úspora?

admin / 22.06.2021

Letné horúčavy sú rok od roku intenzívnejšie a nie je nič lepšie ako možnosť schladiť sa na vlastnej záhrade. Bazény rôznych tvarov, veľkostí a materiálov dnes už nie sú ničím nedosiahnuteľným. K bazénu, ale i bez neho nájde svoje využitie v exteriéri domu aj záhradná sprcha.

Exteriér domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com