Murovaný projekt 4-izbového domu na dlhý a úzky pozemok s bočným vstupom

BUNGALOW 200

Bungalow 200 je murovaný rodinný dom menšej veľkostnej kategórie vhodný na užší pozemok. Svojimi priestormi uspokojí nároky na bývanie 4-5 člennej rodiny. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Po vstupe do domu sa nachádzate vo vstupnej chodbe s priestorom pre umiestnenie šatníkovej skrine. Oproti sa nachádza malá práčovňa, toaleta a kúpeľňa s miestom pre vaňu a sprchový kút. Tato časť dom opticky rozdeľuje na dennú a nočnú časť. Denná časť pozostáva z veľkopriestorovej obývacej izby s rohovým krbom a kuchyne , ktorý je riešená v tvare “L” s jedálenským pultom. Súčasťou kuchyne je tiež malá špajza. V nočnej časti sa nachádzajú celkovo 3 izby. Priestranná spálňa a dve detské izby s priestorom pre pracovisko. Dom je taktiež svojim bezbariérovým riešením vhodný pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.

Objenať projekt za 1290 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti4
  • Celková úžitková (podlahová) plocha93,5 m2
  • Celková obytná plocha56,9 m2
  • Stavba na "kľúč"141 000 €
  • Svojpomocná výstavba84 600 €
  • Sklon strechy23 °

Zdieľať s priateľmi:

Ako vykopať základy domu

Ako vykopať základy domu

admin / 12.10.2022

Pokiaľ ste stavbu domu zverili do rúk stavebnej firmy, základy spravia odborníci. Ak však chcete mať aspoň základný prehľad, alebo ste sa do stavby pustili svojpomocne, nasledujúci článok vám určite pomôže.

Stavba domu
Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

admin / 07.09.2022

Pri stavbe domu na každého čaká množstvo výdavkov, preto je namieste premýšľať, kde sa dá niečo ušetriť. Mnohí investori sa snažia minúť menej na stavebný dozor. Viete, prečo sa takého šetrenie nakoniec nemusí vyplatiť?

Stavba domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com