Prízemný 5-izbový rodinný dom vhodný aj na úzky pozemok

BUNGALOW 213

Bungalow 213 je 5-izbový rodinný dom strednej veľkostnej kategórie. Svojimi priestormi je vhodný pre bývanie 5-člennej rodiny. Dom je opticky rozdelený na dennú časť a nočnú časť. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza malá oddelená toaleta a priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Ďalej popri práčovni prejdete do dennej časti domu. Do dennej časti patrí kuchyňa , ktorá je riešená v tvare “U” s jedálenským kútom a priestranná obývacia izba s krbom. Z dennej časti môžete prejsť priamo na vonkajšiu prekrytú terasu. Nočná časť domu pozostáva zo spálne , ktorá je vybavená vlastným oddeleným šatníkom a troch detských izieb s priestorom pre pracovisko. Ešte sa tu nachádza kúpeľňa s toaletou. Dom je taktiež svojim bezbariérovým riešením vhodný pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.

Objenať projekt za 1090 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti5
  • Celková úžitková (podlahová) plocha120,2 m2
  • Celková obytná plocha80 m2
  • Stavba na "kľúč"121 000 €
  • Svojpomocná výstavba84 700 €
  • Sklon strechy20 °

Zdieľať s priateľmi:

Aké veľké vybrať okná do domu

Aké veľké vybrať okná do domu

admin / 18.01.2022

Úlohou okien na dome je zabezpečiť dostatok svetla, čerstvého vzduchu aj tepla. Preto sú dôležitou súčasťou pri plánovaní bývania. Pri výbere projektu domu okrem iného zvážte aj veľkosť a umiestnenie okien.

Stavba domu
Solárne sprchy – luxus alebo úspora?

Solárne sprchy – luxus alebo úspora?

admin / 22.06.2021

Letné horúčavy sú rok od roku intenzívnejšie a nie je nič lepšie ako možnosť schladiť sa na vlastnej záhrade. Bazény rôznych tvarov, veľkostí a materiálov dnes už nie sú ničím nedosiahnuteľným. K bazénu, ale i bez neho nájde svoje využitie v exteriéri domu aj záhradná sprcha.

Exteriér domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com