Prízemný 5-izbový rodinný dom vhodný aj na úzky pozemok

BUNGALOW 213

Bungalow 213 je 5-izbový rodinný dom strednej veľkostnej kategórie. Svojimi priestormi je vhodný pre bývanie 5-člennej rodiny. Dom je opticky rozdelený na dennú časť a nočnú časť. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza malá oddelená toaleta a priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Ďalej popri práčovni prejdete do dennej časti domu. Do dennej časti patrí kuchyňa , ktorá je riešená v tvare “U” s jedálenským kútom a priestranná obývacia izba s krbom. Z dennej časti môžete prejsť priamo na vonkajšiu prekrytú terasu. Nočná časť domu pozostáva zo spálne , ktorá je vybavená vlastným oddeleným šatníkom a troch detských izieb s priestorom pre pracovisko. Ešte sa tu nachádza kúpeľňa s toaletou. Dom je taktiež svojim bezbariérovým riešením vhodný pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.

Objenať projekt za 1290 €

Technické údaje

  • Obytné miestnosti5
  • Celková úžitková (podlahová) plocha120,2 m2
  • Celková obytná plocha80 m2
  • Stavba na "kľúč"181 000 €
  • Svojpomocná výstavba108 600 €
  • Sklon strechy20 °

Zdieľať s priateľmi:

Ako vykopať základy domu

Ako vykopať základy domu

admin / 12.10.2022

Pokiaľ ste stavbu domu zverili do rúk stavebnej firmy, základy spravia odborníci. Ak však chcete mať aspoň základný prehľad, alebo ste sa do stavby pustili svojpomocne, nasledujúci článok vám určite pomôže.

Stavba domu
Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

admin / 07.09.2022

Pri stavbe domu na každého čaká množstvo výdavkov, preto je namieste premýšľať, kde sa dá niečo ušetriť. Mnohí investori sa snažia minúť menej na stavebný dozor. Viete, prečo sa takého šetrenie nakoniec nemusí vyplatiť?

Stavba domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com