Prízemný 5-izbový rodinný dom vhodný aj na úzky pozemok

BUNGALOW 213

Bungalow 213 je 5-izbový rodinný dom strednej veľkostnej kategórie. Svojimi priestormi je vhodný pre bývanie 5-člennej rodiny. Dom je opticky rozdelený na dennú časť a nočnú časť. Vstup je situovaný na bočnej strane domu. Vo vstupnej chodbe sa nachádza malá oddelená toaleta a priestor pre umiestnenie šatníkovej skrine. Ďalej popri práčovni prejdete do dennej časti domu. Do dennej časti patrí kuchyňa , ktorá je riešená v tvare “U” s jedálenským kútom a priestranná obývacia izba s krbom. Z dennej časti môžete prejsť priamo na vonkajšiu prekrytú terasu. Nočná časť domu pozostáva zo spálne , ktorá je vybavená vlastným oddeleným šatníkom a troch detských izieb s priestorom pre pracovisko. Ešte sa tu nachádza kúpeľňa s toaletou. Dom je taktiež svojim bezbariérovým riešením vhodný pre bývanie osôb so zníženou pohybovou schopnosťou.

Objenať projekt za 1090 € Cenová ponuka na služby a materiály

Technické údaje

  • Obytné miestnosti5
  • Celková úžitková (podlahová) plocha120,2 m2
  • Celková obytná plocha80 m2
  • Stavba na "kľúč"121 000 €
  • Svojpomocná výstavba84 700 €
  • Sklon strechy20 °

Zdieľať s priateľmi:

Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

Prečo potrebujete na stavbe stavebný dozor

admin / 07.09.2022

Pri stavbe domu na každého čaká množstvo výdavkov, preto je namieste premýšľať, kde sa dá niečo ušetriť. Mnohí investori sa snažia minúť menej na stavebný dozor. Viete, prečo sa takého šetrenie nakoniec nemusí vyplatiť?

Stavba domu
Ako si postaviť záhradný kozub

Ako si postaviť záhradný kozub

admin / 04.08.2022

Nestačí vám už len obyčajný záhradný gril a chceli by ste radšej murovaný kozub? Ak ste zruční, dokáže si ho postaviť aj svojpomocne. Samozrejme stavba záhradného kozubu má svoje pravidlá, ktoré treba dodržať, aby ste boli úspešní.

Exteriér domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com