Solárne sprchy – luxus alebo úspora?

admin / 22.06.2021

Letné horúčavy sú rok od roku intenzívnejšie a nie je nič lepšie ako možnosť schladiť sa na vlastnej záhrade. Bazény rôznych tvarov, veľkostí a materiálov dnes už nie sú ničím nedosiahnuteľným. K bazénu, ale i bez neho nájde svoje využitie v exteriéri domu aj záhradná sprcha.

Exteriér domu

Aj zeleninová záhrada môže byť krásna

admin / 06.05.2021

Keď sa povie pekná záhrada, väčšine z nás sa zrejme vybaví zelený trávnik obklopený farebnými kvetmi, zakvitnutými kríkmi a stromami. Krásna ale môže byť tiež úžitková záhrada so zeleninovými záhonmi.

Exteriér domu

Tehlový fasádny obklad — dizajnové riešenie, ktoré vás osloví

admin / 12.04.2021

Máte radi tradičné materiály, ktoré vytrvalo odolávajú tlaku módnych trendov? Na dizajnovom výslní sa vytrvalo drží aj tehla. Tento materiál si našiel využitie nielen v interiéroch, ale i na fasádach domov. Vďaka svojej farbe a výborným stavebným vlastnostiam patrí tehla medzi najviac vyhľadávané varianty pri výbere vizuálu nehnuteľnosti.

Exteriér domu

Ako správne kompostovať

admin / 12.01.2021

Ak ste rozhodli kompostovať, efektívne využijete biologicky rozložiteľný odpad z domácnosti, ktorý by inak končil na skládkach komunálneho odpadu. Z kompostu môžete mať úžitok a využiť ho ako kvalitné hnojivo. Aké zásady je potrebné pri kompostovaní dodržať, vám prezradíme v nasledujúcom článku.

Exteriér domu

Záhradný chodník si spravíte aj svojpomocne

admin / 03.11.2020

Záhradný chodník z dreva, kameňa či tvárnic dokážete vybudovať s trochou zručnosti aj sami. Skôr, ako sa pustíte do samotného chodníka, je potrebné si ujasniť, čo od neho očakávate. Vedieť by ste mali aj to, kadiaľ bude viesť a aký účel bude plniť.

Exteriér domu

Počuli ste už o kvapkovej závlahe?

admin / 16.07.2020

Kvapková závlaha a mikrozávlaha, sú spôsoby zavlažovania záhrady, ktoré šetria čas aj peniaze. Závlahové systémy pracujú automaticky. Nemusíte sa preto starať napríklad o to, kto vám poleje záhradu, keď budete na dovolenke. Každá rastlina dostane dostatok vody aj počas vašej neprítomnosti.

Exteriér domu

Aké kvetináče vybrať do exteriéru

admin / 29.06.2020

Niektoré rastliny v exteriéri najlepšie vyniknú v kvetináčoch. Pri ich výbere by vás okrem farby a tvaru mal zaujímať aj materiál, z ktorého sú vyrobené. Nie je to tak len pre ich vzhľad, ale aj pre podmienky, ktoré budú mať v kvetináčoch rastliny pre svoj rast.

Exteriér domu

Garáž alebo prístrešok — čo je lepšie?

EK, Prodom / 05.03.2020

Ku každému domu patrí aj garáž alebo prístrešok pre zaparkovanie auta. Ktorý z nich si vyberiete, závisí od viacerých faktorov. V nasledujúcom článku si stručne zhrnieme výhody aj nevýhody oboch riešení.

Exteriér domu

Webstránka:

www.bungalovnakluc.com

Telefón:

0911 776 232

Emailová adres:

info@bungalovnakluc.com